Yönetim Raporlaması ve Dashboard

İş Zekasına Aktarımı

Yönetim raporlaması ve dashboard tasarımı, liderlik ve stratejik karar süreçlerinizin en önemli destekçisidir.

Size özel olarak tasarladığımız yönetim raporlama sistemleriyle, şirketinizin hedef ve dinamiklerine tam uyum sağlayan, stratejik planlamayı güçlendiren ve sürekli değer yaratmayı hedefleyen çözümler sunarız.

İşletmenizin kritik performans göstergelerini (KPI), finansal ve operasyonel verileri entegre ederek raporlama sürecinizi şekillendiririz. Bu süreç, fonksiyonlarınızın ve süreçlerinizin izlenmesi ve yönetilmesi için gerekli yapıyı sunar, bu sayede yönetim olarak bilinçli ve verimli adımlar atabilirsiniz.

Veri görselleştirme ve yönetim raporlamamız, genel durumu hikaye akışına dönüştürerek, yalın tablolar ve sınırlı renklendirme ile güçlendirilmiş görsel sunumlarla hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Bütçeden sapmalarınızı odak noktasına alır, kök neden analizi için detaylara iner ve gelecek tahminleriyle yönlendirme yapar. Aylık tahmin süreçlerimiz, finansal ve operasyonel göstergelerinizi bir arada sunarak geleceğe yönelik net bir vizyon çizmenize olanak tanır.

Gelişmiş analitik teknoloji altyapımız, verilerinizi hızlı ve çok boyutlu analiz etme yeteneği sağlar, böylece en doğru kararları zamanında alabilirsiniz. 

Sizin için, işletmenizin bugününü ve yarınını şekillendirecek, veri odaklı ve stratejik karar süreçlerini destekleyen, yüksek kaliteli yönetim raporlama ve dashboard çözümleri üretmeye hazırız.

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Arzu  Şahin

Arzu Şahin

ERP Dönüşüm, Direktör, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6060

Bizi takip edin