Organizasyon Yapı Tasarımı

Organizasyon yapı tasarımı yetkinliğimiz ile şirketlerin organizasyon tasarımı hakkındaki düşüncelerini köklü şekilde dönüştürmeyi hedefleriz. Maksimum çeviklik, esneklik ve yanıt verme kabiliyeti sağlayacak organizasyon modelleri ve yapıları tasarlamaya ve uygulamak için müşterilerle ortaklık kurmaya odaklanırız. Uzmanlarımız, PwC araçlarını ve düşünce liderliğini birleştirerek müşterilerimiz için uyarlanabilir ve sürdürülebilir değerler sunmayı amaçlar. Organizasyonların DNA'sını formal ve informal 8 alt boyutta inceleyerek organizasyonel DNA yapı taşlarının güçlü yönlerini ve fırsatlarını ortaya çıkarmaya odaklanır.

Bunların yanı sıra, çevik organizasyon yapılarına geçmek isteyen müşterilerimizin organizasyonlarını çeviklik ilkelerine uyum sağlayacak şekilde yapılandırmalarına yardımcı oluruz. Bu ilkeler kapsamında organizasyonlara çevik rollerin tasarlanması ve uygulanması konusunda da destek oluruz.

Organizasyon tasarım hizmetlerimiz şirketler için aşağıdaki konuları içerebildiği gibi organizasyon yapısına ilişkin farklı ihtiyaçlarını da karşılamayı amaçlar.

  • Organizasyonel mevcut durum ve sağlık analizi
  • Organizasyon yapısı tasarımı
  • Çevik dönüşüm ve çevik organizasyon yapı tasarımı
  • Rol, yetki ve sorumlulukların belirlenmesi (RACI), iş tanımları

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Ülker Day

Ülker Day

​İnsan Yönetimi ve Organizasyon Danışmanlığı, Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6369

Bizi takip edin