Süreçlerinizi ne kadar tanıyorsunuz?

PwC Süreç Zekası

Günümüzde şirketinizi verimli bir şekilde yönetebilmek, süreç verimliliğini ve etkinliğini artırmak, standardizasyon, uyum, kalite sağlamak ve anomali ve suistimalleri tespit edebilmek için, tüm süreç akışlarınızın üzerinde etkin bir kontrole sahip olmanız kritik önem taşır.

Playback of this video is not currently available

Şirketinizin operasyonel süreç akışları hakkında ne kadar bilgilisiniz?

Sistem gerekliliklerine uygun olma baskısı, verimli, güvenli, pratik ve uygulanabilir süreçlerin tasarımına engel olur.

Birçok ERP uygulama projesinde, iş süreçlerindeki verimlilik, riskler ve ilgili kontrol mekanizmaları göz ardı edilerek sistem gerekliliklerine uygun süreçlerin yeniden tasarımına odaklanılır. Bunun sonucunda da, iş süreçlerinin verimli çalışmasını sağlayacak, eksiksiz ve doğru bilgi akışı ile veri bütünlüğünü garanti edecek ve yetkisiz aktiviteleri önleyecek gerekli mekanizmalar yeni sisteme dâhil edilmemiş olur.

PwC'nin Süreç Zekası hizmeti ile tek bir bakışta süreçlerinizdeki maliyet artışına ve zaman kaybına yol açan verimsizlikler ve ideal süreç akışından uzaklaşılan iş akışları tespit edilir. “ERP Danışmanlığı” ve “Denetim” uzmanlığına sahip çok yönlü ekibimiz tarafından tek bir adımda ideal işlem süresini, en verimli üretim akışını, en hızlı sipariş ve dağıtım kanalını, en güvenilir tedarikçiyi ve çok daha fazlasını belirleyebilirsiniz.


 

PwC Süreç Zekası, sistemlerinizden alınan detaylı verilere dayanan, inovatif bir süreç analizi metodolojisidir.

Farklı sistemlerden aldığımız verilerinizi, çalışanlarınızın günlük olarak kullandığı aktiviteleri de dikkate alarak analiz ediyoruz. Operasyonel süreç akışlarınızda tüm olup bitenleri ortaya çıkararak, kilit göstergeleri doğru şekilde değerlendirmenize destek oluyoruz.

#objektif

Orijinal kaynak veriye dayanarak gerçek durumu gösteriyoruz

#eksiksiz

Tüm veri setini analiz ediyoruz, örnekleme yapmıyoruz

#hızlı

Sonuçları hızla elde etmek için inovatif araçlar kullanıyoruz

#detaylı

Verinin mevcut olduğu tüm kilit süreç alanlarını derinlemesine inceliyoruz

#cokboyutlu

Süreçleri mümkün olan tüm açılardan analiz ediyoruz

İletişim

Oktay Aktolun

Oktay Aktolun

Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6468

Bizi takip edin