Dijital ve İnovasyon

Biz, AI ve IoT gibi önemli makro dijitalleşme dönüşümlerini anlama ve değerlendirme konusunda öncüyüz ve bu dönüşümlerin farklı organizasyonlar, endüstri segmentleri ve nişler üzerindeki etkilerini değerlendiriyoruz. Taahhütümüz, organizasyonlara, tüm değer zincirini kapsayan anlayışlı dijital dönüşüm değerlendirmeleri ile güç vermektedir.

Yeni teknolojilerin yaygın uygulanması yoluyla hızlı dijital dönüşüm, kamusal alanı şekillendiriyor ve vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için yeni yollar sunuyor. Kamu organizasyonları, iç verimliliği artırmak ve kamu hizmetlerinin kalitesini yükseltmek için dijital varlıklar ve araçlardan faydalanmaktadır.

İşgücü becerilerinin evrilen manzarasını ve istihdamın geleceğini tanıma, sektörel ve coğrafi kümeler için uyarlanmış yenilikçi ve girişimci politikaların tasarımı ve değerlendirmesine uzmanlığımızı genişletiyoruz. Müşterilerimize, dijital dönüşümün işgücü gereksinimleri üzerindeki fırsatları ve riskleri anlamaları için destek sağlıyoruz.

Bütünsel inovasyon yaklaşımımız, organizasyonlarda inovasyon kapasitesini geliştirmeyi içerir; bu, fikir oluşturmanın başlangıcından hizmet tasarımına geçişi içerir ve kapsamlı iş planı oluşturmayla sonuçlanır.

Bize katılarak dengeli bir dijital ve inovasyon perspektifi elde edin. Verimli ve sağlam yöntemleri kullanarak, müşterilerimizin karmaşık dijital zeminde sürdürülebilir ve rekabetçi kalmalarını sağlıyoruz.

Dijital ve İnovasyon


Projeler

Merkez Bankası Dijital Para İş Modeli Geliştirme ve Uygulanabilirlik Değerlendirmesi

Strateji ve İş Modeli Geliştirme ve İnovasyon Merkezlerinin İşlerlik Kazandırılması

Küresel Geleceğin Şehirleri Programı, Bursa AR Projesi Pilot Uygulaması


İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Akif Koca

Akif Koca

Danışmanlık Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 312 457 4579

Başar Yıldırım

Başar Yıldırım

Baş Ekonomist, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6567

İpek Savut

Danışmanlık Hizmetleri, Yönetim Danışmanlığı, Müdür, PwC Türkiye

Telefon: +90 531 930 4779

Bizi takip edin