Transfer Fiyatlandırması Eğitimleri

Transfer Fiyatlandırması

PwC Türkiye olarak “hayat boyu öğrenim” ilkesi altında her sektörden şirketlere ve müşterilerimize mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri sunmaktayız. Birçok farklı kategoride gerçekleşen eğitimlerimizde her zaman kurumların stratejileri ile uyumlu, özgün ve yenilikçi olmayı hedeflemekteyiz.

PwC Türkiye transfer fiyatlandırması ekibi olarak yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve birikimi paylaşmaktan, kurumlara transfer fiyatlandırması alanında efektif eğitim çözümleri sunmaktan ve görece yeni olan bu alanda bilgi ve önerilerimizi paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Transfer fiyatlandırması dünyasında global ve yerel düzeyde gerçekleşen değişimlerin bir parçası olmak özellikle çok uluslu organizasyonlar açısından büyük önem arz etmektedir. Çok uluslu yapıların Türkiye’de faaliyet gösteren şirketleri açısından ise transfer fiyatlandırması dokümantasyonlarının yerel mevzuata uygun ve güvenilir bir biçimde yapabilmeleri özellikle vergi incelemeleri açısından önem teşkil etmektedir. Bu kapsamda gerek yerel gerek globalde yer alan düzenlemeler, Kurumlar Vergisi Beyannamesi EK-3 formunun doldurulması, şirket bazında yapılan teknik geleneksel sınıf eğitimleri ve canlı uzaktan eğitimlerimizle birlikte, zaman ve mekandan bağımsız, katılımcının öğrenme yolculuğunu ve hızını kendi belirlediği, interaktif öğrenme araçlarıyla ve değerlendirme sınavlarıyla desteklenen  "Transfer Fiyatlandırması Genel Prensiplerkonulu e-learning bu alanda bilgi sahibi olmak ya da bilgilerini güncellemek isteyen herkese hitap etmektedir.

Eğitimlerimiz

İletişim

Özlem Güç Alioğlu

Özlem Güç Alioğlu

Transfer Fiyatlandırması Hizmetleri, Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6080