Acceleration Centre

PwC Türkiye olarak Eskişehir’deki ofisimizde ve uzaktan çalışma modeliyle Acceleration Center’da işe alım sürecimiz başladı.

Deprem felaketinin bölgelerde açtığı yaşam ve istihdamdaki yaraları sarabilmek için sosyal katılım ve kurumsal vatandaşlık sorumluluk bilincimizle hareket etmeye devam ediyoruz.

Depremden etkilenen ve hayatını yeniden kuracak genç yetenekleri, açık pozisyonlarımızın yer aldığı Eskişehir ofisimizde veya Uzaktan Çalışma Modeli'yle işe alım süreçlerimizde öncelik vererek istihdam etmeyi planlıyoruz. Buna ek olarak Eskişehir'de ikamet ederek çalışmayı tercih eden adaylarımızın yeni bir yaşam kurmaları için 1 yıl süre ile kira desteğinde bulunacağız.

Bu yolda ülke olarak hep birlikte olduğumuz bilinciyle önceliğimiz depremden etkilenen bölgelerin yeniden yaşama kazandırılmasına katkıda bulunmaktır. 

Aşağıda belirtilen niteliklere sahip Eskişehir ofis veya uzaktan çalışma modeline uygun olan yetenekler tr_apply@pwc.com adresine güncel CV'lerini gönderebilirler. 


İş Tanımı ve Özeti

PwC'de amacımız, toplumda güven oluşturmak ve önemli sorunlara çözüm üretmektir.

Biz, danışmanlık, denetim ve vergi hizmetleri alanında kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış, 151 ülkede 364.000’i aşkın çalışanın oluşturduğu bir topluluğuz.

1981’den bu yana Türkiye’de iş dünyasına hizmet sunan PwC olarak; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Eskişehir’deki yaklaşık 2.800 kişilik profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin aradığı değeri yaratmak için çalışıyoruz.


PwC Değerleri

Değerlerimiz verdiğimiz her karara yön veriyor. İster bir projede birlikte çalışmak ister önemli konularda gönüllülük yapmak olsun, bu değerler toplumda güven inşa etmek ve önemli sorunlara çözüm getirmek için müşterilerimiz ve iş arkadaşlarımızla çalışırken benliğimizin merkezindedir:

Acceleration Center departmanımız Eskişehir ofiste veya uzaktan çalışma modeliyle ekip tabanlı bir çalışma ortamı sağlar. Saha ekipleri ile koordineli çalışarak tüm birimlerimize iş süreclerinin yürütülmesine destek olur. İleri seviye kalite anlayışımızla, Acceleration Center gelişmiş ve etkili yöntemlerle müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına geniş yelpazede hizmetler sunar.

Eskişehir Ofis veya Uzaktan Çalışma Modeliyle görevlendirilmek üzere;

  • Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler veya Mühendislik Fakülteleri mezunu
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
  • Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip
  • Organizasyon becerileri gelişmiş ve zamanı etkin kullanabilen
  • Kolay öğrenen ve takım oyuncusu olabilecek
  • Proaktif ve çözüm odaklı kişiliğe sahip
  • Hem müşterilerle, hem de katılım ekipleriyle iyi iletişim kurabilecek, motivasyonu yüksek
  • MS Office uygulamalarına ve muhasebe/kurumsal yazılımlarına hakim
  • Eskişehir’de ikamet edecek (Deprem bölgesinde olup Eskişehir'de ikamet etmek isteyen kişilere 1 yıl süreyle kira desteğinde bulunulacaktır.)
  • Uzaktan çalışma modelini benimseyebilecek

Başvuru

Yukarıda detaylarını paylaştığımız ilanımıza başvurularınızı tr_apply@pwc.com mail adresine iletebilirsiniz.

PwC Türkiye İşe Alım Süreci
Bizi takip edin

İletişim

İnsan Kaynakları Ekibi

İstanbul, PwC Türkiye