Diamond Circle

Senin kariyerin, senin sahnen

Kısa ya da uzun dönemli staj programları ile hizmetlerimizi iş üzerinde öğrenmen, şirket kültürümüz hakkında bilgi sahibi olman ve kariyerine yön verebilmen hedeflenmektedir.

PwC’de yapılacak stajların süreleri kısa dönem staj ve uzun dönem staj olmak üzere ikiye ayrılır.
Staj programımıza, öğrenci ya da yeni mezun adayların uygunlukları ve bölümlerin ihtiyaçları dikkate alınarak tam ya da yarı zamanlı olarak katılım sağlanabilir.
Denetim bölümü için yoğun olarak kış ve yaz aylarında stajyer alımı yapılmaktadır.
Vergi Denetimi, Risk Süreç ve Teknoloji Hizmetleri, Danışmanlık bölümleri ve Destek birimleri için sene içinde ekiplerin ihtiyaçlarına yönelik yıl boyu stajyer alımları gerçekleşmektedir.
Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerimizde staj olanakları sunmaktayız. 

Daha önceki staj başvuru dönemlerinde başvuru yaptıysanız, 2022-2023 dönemi staj başvurusu için bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için İnsan Kaynakları Ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Denetim / Vergi Departmanları: İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği okuyan tüm üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve lisansüstü öğrencileri Diamond Circle programına başvurabilirler.

Danışmanlık / Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri (RAS) Departmanları:
İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) okuyan tüm üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve lisansüstü öğrencileri Diamond Circle programına başvurabilirler.

İç Destek Birimleri (IFS) (Eğitim ve Gelişim, Küresel Teknoloji Çözümleri, İnsan Kaynakları, Hukuk Hizmetleri, Muhasebe ve Finans, İş Geliştirme, Pazarlama ve İletişim, İdari İşler departmanları): Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan tüm üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve lisansüstü öğrencileri Diamond Circle programına başvurabilirler.

*Son sınıf öğrencisiyseniz Yeni Mezun İşe Alım Sürecimize başvurabilirsiniz

İletişim

İnsan Kaynakları Kampüs Ekibi

İstanbul, PwC Türkiye

Bizi takip edin