Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Medya Abonelik Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bültenlerimize, duyurularımıza, köşe yazılarımıza, yayınlarımıza kayıt olabilir ve güncel konulardan haberdar olabilirsiniz.

Zorunlu alanlar yıldız ile belirtilmiştir.(*)

Kişisel Veri Ve Özel Nitelikli Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza

Aşağıda yer alan "Gönder" butonunu tıklayarak, PwC Türkiye Aydınlatma Metni’ni incelediğimi ve PwC Türkiye ile paylaştığım tüm kişisel verilerimin doğru, güncel ve tam olduğunu beyan ve taahhüt ediyor ve işbu formdaki ad-soyad, unvan, firma, e-posta bilgilerimin PwC Türkiye tarafından işlenmesine ve aktarılmasına,

Açık Rıza*

Eğer yurtdışına aktarımı onaylamıyorsanız bu formda belirtilen verileri pwctr.webform@tr.pwc.com mail adresine iletebilirsiniz.


Fikrinizi değiştirir ve bizden bilgi almak isterseniz, pwctr.webform@tr.pwc.com'a e-posta yollayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan "Gönder" butonunu tıklayarak, PwC Türkiye Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Gizlilik Bildirimini incelediğimi ve PwC Türkiye ile paylaştığım tüm kişisel verilerimin doğru, güncel ve tam olduğunu beyan ve taahhüt ediyor ve işbu formdaki kişisel verilerimin PwC Türkiye tarafından işlenmesine ve aktarılmasına rıza gösteriyorum. Fikrinizi değiştirir ve bizden bilgi almak isterseniz, Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta yollayabilirsiniz.

Bizi takip edin