Şirket alım ve satım süreçlerinin yönetimi

Ekibimiz şirket alım ve satım işlemleri sürecinde Özel Sermaye Fonlarına danışmanlık vermektedir. Potansiyel şirket alım ve satım işleminin ortaya çıkışından itibaren yatırım stratejinizi anlamak, satın alınabilecek hedef şirketler bulmak, stratejilerinizle uygun hedefleri tespit etmek ve değerlendirmek için tüm süreci baştan sona sizinle beraber yürütüyoruz. Ayrıca, diğer danışmanlarınızın koordinasyonunda ve potansiyel alım ve satım işleminin pazarlık aşamasında sizlere destek oluyoruz. Sektördeki uzmanlığımız ve uluslararası ağımız sayesinde sizlere tam kapsamlı bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. 

Şirket satışlarında sürecin en uygun başlangıç zamanını belirlenmek,  büyümeyi optimize etmek, ve hangi alıcılar ile süreçte devam etmek konularında sizlere danışmanlık veriyoruz.

Şirket alımlarında yatırımlar, iş planı ve finansal modelleme, ilk teklif aşaması ve teklif sürecindeki diğer taktikler ile ilgili tavsiyelerde bulunuyoruz. Bunun haricinde şirket alımlarında finansal (finansman yapısının planlaması dahil), operasyonel ve stratejik alanlarda danışmanlık veriyoruz. Şirket alım ve satım anlaşmalarında maksimum faydayı sağlamak amaçlı finansal, operasyonel ve ticari özel inceleme hizmetlerimizi entegre bir şekilde sizlere sağlıyoruz.

Vergi yapılandırması konusunda en uygun ve etkili yapıyı oluşturabilmeniz için gerekli olan farklı seçenekleri sizlere vergi hizmetimiz altında sunuyoruz .

Şirket alım ve satım süreçlerinin yönetimi

İletişim

Engin Alioğlu

Engin Alioğlu

Özel Sermaye Sektörü Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5397

Bizi takip edin