Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Asset Management 2020 – Cesur Yeni Bir Dünya

Asset Management 2020 – A Brave New World (Varlık Yönetimi 2020 - Cesur Yeni Dünya) raporu, 2020 yılında birçok varlık yönetim şirketinin faaliyet gösterme biçiminin bugüne kıyasla çok farklı olacağını öngörüyor.

Daha önce eşi benzeri görülmemiş ekonomik kriz ve yasal düzenlemelerdeki değişiklikler karşısında, varlık yönetim şirketlerinin geleceğe odaklanmaya pek vakti olmadı. Sektör artık, varlık yönetiminin geleceğini şekillendirecek bir dizi köklü değişimin eşiğine geldi.

Varlık yönetim şirketlerinin gelecek planlarına yardımcı olmak amacıyla PwC, önümüzdeki yıllarda varlık yönetimi sektöründe olması muhtemel değişiklikleri değerlendirerek rekabet ortamını etkileyecek değişiklik yaratan kritik faktörleri belirledi. Raporun ilk bölümünde, 2020 ve sonrasında varlık yöneticileri için faaliyet ortamının nasıl değişeceği açıklanıyor. Raporun ikinci bölümünde ise, varlık yönetim şirketlerinin bu değişikliklerin getireceği zorluklara nasıl hazırlanması gerektiği ve bu zorlukları rekabet avantajına çevirmenin yolları ele alınıyor.

İletişim

Talar Gül

Talar Gül

Finansal Hizmetler Sektörü Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6073

Umurcan Gago

Umurcan Gago

Varlık ve Servet Yönetimi Sektörü Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6098

Bizi takip edin