Ülkelerin Vergi Özetleri

Kurumlar Vergisi 2017/18

Vergi uzmanları için önemli bir referans kaynağı

Birden fazla ülkede faaliyet gösteren ya da ticaret yapan bir işletmede vergi yönetiminden sorumluysanız, bütün ülkelerdeki sürekli değişen vergi oranları ve kanunları hakkında güncel gelişmelerden haberdar olmanın büyük bir zorluk olduğu biliyor olmalısınız.

Ülkelerin Vergi Özetleri raporu, 150’yi aşkın ülkedeki vergi sistemleri hakkında detaylı bilgileri bulmanıza yardım edecek faydalı bir araç.

Ülkelerin Vergi Özetleri çalışmasına iki şekilde ulaşabilirsiniz: 

  • Mobil cihazlara uyumlu rapor, sizlere tüm ülkeler hakkında en güncel bilgilere hızlı ve kolay erişim imkanı sunuyor.
  • Ülkelerin Vergi Özetleri - Kurumlar Vergisi 2017/18 referans rehberi PDF ya da e-kitap olarak birçok dijital cihazda görüntülenmek üzere indirilebilirsiniz. Rehberin son versiyonunda 1 Haziran 2017 itibarıyla 157 ülkede geçerli kurumlar vergisi oranları ve vergi kanunları yer alıyor.

Online araç 

Ücretsiz ve online olarak erişebileceğiniz Ülkelerin Vergi Özetleri aracı, 150’yi aşkın ülkenin kurumsal ve bireysel vergi sistemleri hakkında ilgili ülkelerdeki PwC vergi uzmanları tarafından düzenli olarak güncellenen bilgilere hızlı erişim imkanı sunuyor.

Ülke bazında kurumlar vergisi, katma değer vergisi ve stopaj vergisi oranlarına aynı zamanda kurumlar vergisi teslim tarihlerine hızlı tablolar adı verilen kullanımı kolay bir tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Online araca git

E-kitap versiyonları

Ülkelerin Vergi Özetleri - Kurumlar Vergisi 2017/18 raporunu, dijital cihazlarınıza (masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefon) e-kitap (ePub ve iBook) formatında indirebilirsiniz.

ePub olarak indir

Cihazlarınızda e-kitap (ePub ve iBook) olarak görüntülemek için, e-kitap formatını okuyabilen uygulamayı yükleyebilirsiniz.

İletişim

Zeki Gündüz
Vergi Hizmetleri Lideri
Telefon: +90 212 326 6080
Eposta

Bilgütay Yaşar
Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı
Telefon: +90 212 326 6094
Eposta

Kadir Baş
Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı
Telefon: +90 212 326 6526
Eposta

Bizi takip edin