Aile şirketi hizmetleri

Dünyanın hemen her yerinde, aile şirketlerinin büyüme potansiyellerine destek olmak ve sorunlarını çözmek amacıyla onlarla omuz omuza çalışıyoruz. Büyüme yolculuğunuzun her adımında yanınızda olmaya hazırız.


Uzun soluklu yol arkadaşlığı...

Ekonomik değer yaratmak için yola çıktınız. Küresel ve yerel koşullar son derece zorlu. Güvenilir bir yol arkadaşına ihtiyacınız olması son derece doğal. Dünyanın dört bir yanında, aile şirketlerine yönelik çalışmalarımızla edindiğimiz bilgi ve deneyimi sizlerle paylaşmaya hazırız. Büyümek, risk yönetmek, tasarruf etmek ve değer yaratmak isteyen aile şirketlerine bu bilgi ve deneyimi kuruma özel bir bakış açısıyla sunuyoruz.

Birçok büyük şirket başarılarını ağırlıklı olarak yıl içerisinde çeyrek dönemleri ile ölçerken, aile şirketleri için başarı tam anlamıyla nesilden nesile aktarımla ortaya çıkıyor. Diğerleri sadece finansal değerlere odaklanırken siz şirketinizi sonraki nesil için korumak, dünyada bir iz bırakmak gibi çok yönlü değerlere önem veriyorsunuz.

Ancak, aile dinamikleri ve iş dışındaki değerlendirmeler zaman zaman en karlı işletmeleri dahi yoldan çıkarabilir. Özellikle farklı jenerasyon geçişlerinin ve dış kaynaklı ekonomik krizlerin bu yönde etkisi büyük olabiliyor.

PwC olarak en başarılı aile şirketlerinin profesyonel yönetim, sorumlu sahiplik ve sağlıklı aile dinamiklerinin başarılı bir şekilde dengeleyen şirketler olduğunun farkındayız.

Dürüstlük, güvenilirlik ve sadakat temelinde, uzun soluklu bir yol arkadaşlığı için ailelerin yanındayız. İyi günde ve kötü günde...

Playback of this video is not currently available

PwC Türkiye Aile Şirketi Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Büyüme Yönetimi

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

< Back

< Back
[+] Read More

Mülkiyet (Sahiplik) Yönetimi

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

Daha fazlası

< Back

< Back
[+] Read More


{{contentList.loadingText}}

İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Mevlüt Akbaş

Mevlüt Akbaş

Aile Şirketi Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 355 23 54

Bizi takip edin