Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

İnovasyon için Dijital Dayanıklılık

Dijital çağda güvenlik stratejilerimizi uyarlamak ve siber güvenliği her boyuta entegre etmek işimizin başarısı için hayati önem taşıyor.

 

Stratejik danışmanlıktan teknik uygulamaya kadar dönüşüm yolculuğunuzun her adımında güvenilir siber güvenlik ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Uzaktan çalışma, bulut bilişim, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Üretken Yapay Zeka (GenAI) gibi trendler toplumumuzu dönüştürmek için burada. Teknolojiye bağımlılığın gittikçe arttığı dünyada, siber tehditler de daha karmaşık hale geliyor ve kuruluşlar sürekli olarak yeni saldırı vektörlerine maruz kalıyor.

Yöneticiler, kuruluşlarının gelecekteki büyümesini güvence altına almak için dört tür düzenlemenin önemli rol oynayacağı konusunda hemfikir: Yapay zeka düzenlemeleri, veri koruma yasaları, siber risk yönetiminin zorunlu raporlanması ve operasyonel dayanıklılık gereksinimleri.

PwC Türkiye olarak küresel profesyonel ağımızın uzmanlığından yararlanıyor ve kuruluşların dijital dayanıklılığa ulaşmalarına ve siber riskleri en aza indirmelerine yardımcı olacak hizmetler ve teknolojiler geliştiriyoruz.

Playback of this video is not currently available

1:05

Siber savunmaya yönelik üretken yapay zekâ yükselişte

Dijital Dünyada Güven Araştırması 2024

PwC’nin 26. Dijital Dünyada Güven Araştırması, siber güvenlik trendleriyle ilgili en uzun soluklu araştırma niteliği taşıyor. Bu araştırma aynı zamanda siber güvenlik sektöründeki en kapsamlı araştırma olup 3.800’den fazla güvenlik, teknoloji ve işletme yöneticisinin görüşlerini yansıtıyor.

Keşfet


İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Ulvi Cemal Bucak

Ulvi Cemal Bucak

Dijital Hizmetler Siber Güvenlik Danışmanlık Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6648

Cem Aracı

Cem Aracı

Dijital Hizmetler Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Bizi takip edin