Danışmanlık hizmetleri

PwC size nasıl yardımcı olabilir?

Hangi fırsatlar bir işin başarısı için anahtardır? Bu fırsatları etkin bir şekilde ortaya çıkarabilmeniz için ne tür yetkinliklere sahip olmanız gerekmektedir?

Eğer yeni fırsatlar aramaya devam ediyorsanız; büyüme yaratmaya, rekabeti yönetmeye, süreçleri geliştirmeye veya risklerle başa çıkmaya çalışıyorsanız, PwC uzman kadrosu ile size yardım etmek için her zaman hazır bulunmaktadır. Dünyanın her yerinden danışmanlarımız, iş stratejilerinizin uygulamaya geçirilmesine ve sonuçlara odaklanmanıza yardımcı olmak için sizinle ve birbirleriyle iletişim halindedirler.

Biz, şirketinizin global sermaye piyasalarına girmesine, birleşme, satın alma, elden çıkarma ve stratejik anlaşmalar yapmasına yardımcı olmaktayız. Danışmanlık hizmetlerimizle, her bir işlemin kısa ve uzun vadede elde edilebilecek getirilerine odaklanmanızı sağlamaktayız.

Her bir işlemde elde edebileceğiniz en büyük getiriye ulaşmanızı amaçlarız. Bunu, uygun tecrübe ve geniş sektör bilgimizle beraber başarmaktayız.

Bütün danışmanlık hizmetlerimizi müşterilerimize;
  • Dünya çapında 158 ülkeden yaklaşık 60.000 danışmanın bir parçası olan ve yaklaşık 200 kişilik yetenekli Türkiye ekibimizle,
  • Deneyimli, teknik bilgiye sahip ve kendi sektörlerinde uzmanlaşmış kadromuzla,
  • Lider teknoloji ve hizmet sağlayıcıları ile olan güçlü bağlarımızla,
  • Danışmanlıkta ve uygulamada kanıtlanmış performansımızla,
  • Devam eden değişimler karşısında, tasarlama, yönetim ve uygulamada gösterdiğimiz başarılı yaklaşımımızla sağlamaktayız.
Danışmalık hizmetleri

Yayınlar

Filtrele
Yeni Nesil Satınalma Anketi 2018

Yeni Nesil Satınalma Anketi 2018

Türkiye’de ilk olarak 2016 yılında PwC tarafından gerçekleştirilen ve bu yıldan itibaren PwC ve Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) iş birliği ile gerçekleştirilmeye devam edecek olan Yeni Nesil Satınalma Anketi’nin ikincisi ile, temel olarak satınalma alanında sektörel olarak bulunduğumuz noktayı ve gelişim alanlarını ölçmek, sonuçlarını bir rapor olarak sunarak satınalma ve tedarik yönetimi işlevine katma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Videolar

İletişim

Hüsnü Dinçsoy
Danışmanlık Hizmetleri Lideri
Telefon: +90 212 376 5302
Eposta

Kıvanç Emiroğlu
Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Lideri
Telefon: +90 212 326 6142
Eposta

Bizi takip edin