Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Digital Fitness uygulaması ücretsiz

PwC olarak dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ve ihtiyaçları dikkate alarak geliştirdiğimiz PwC Digital Fitness uygulamasını 2019’da sizlere sunmuştuk.

Topluma ve iş dünyasına olan sorumluluğumuzun bir göstergesi olan bu uygulamamızı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilir ve mevcut içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

PwC Digital Fitness uygulaması, COVID–19 hakkında genel bilgileri, iş dünyasına olan etkilerini, aileler ve kişisel korunma için çeşitli tavsiyeleri, ilk ve orta öğretim seviyesinde olan çocuklarımıza özel tasarlanmış yeni eğitimleri ve bu belirsizlik içeren dönemde çocuklarımızla iletişimi nasıl yürütebileceğimize dair güvenilir bilgileri de içerecek şekilde güncellendi.

Aydınlatma Metni

PwC Türkiye (PwC Yönetim Danışmanlığı A.Ş.), Digital Fitness ile paylaşacağınız  ad, soyad, e-posta adresi, ülke, fonksiyon ve uygulamadaki sorulara verilen cevapları içerir kişisel verileri; a) uygulamanın kullanıcılara sunulması, b) referans aracı veya genel kaynak olarak kullanılan veritabanlarının oluşturulması ve kullanımı,  c) anketler, kıyaslama ve diğer analizlerin yapılması  amaçlarıyla sınırlı olarak işlemektedir.

Bu kişisel veriler, https://www.pwc.com/gx/en/about/office-locations.html linkinden ulaşabileceğiniz PwC Global ağına bağlı faaliyet gösteren diğer şirketler ve Microsoft Azure Services (https://www.microsoft.com/licensing/servicecenter)  ile  yukarıda belirtilen aynı amaçlarla paylaşılacaktır. Bu kişisel veriler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. maddesinde belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak elektronik ortamda otomatik olarak işlenmektedir ve açık rızanız ile paylaşılacaktır.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.pwc.com.tr/tr/hakkimizda/kisisel-verilerin-korunmasi.html linkinde bulunan Başvuru Formu aracılığı ile yazılı olarak veya elektronik ortamda pwcturkiye@hs03.kep.tr adresine veya 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununda tanımlı olan güvenli elektronik imzalı olarak ya da mobil imza ya da ilgili kişi tarafından veri sorumlusuna daha önce bildirilen ve veri sorumlusunun sisteminde kayıtlı bulunan e-posta adresini kullanmak suretiyle tr.dpo@tr.pwc.com adresine konu kısmında ‘‘Kişisel Veri Bilgi Edinme Talebi’’ ifadesi ile iletmeniz gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilen şekilde kişisel verilerinizin işlenmesine açık rıza veriyorsanız LRNALL şifresini kullanarak uygulamaya erişebilirsiniz.

Veri Sorumlusu: PwC Türkiye

İletişim Adresi: Süleyman Seba Cad. BJK Plaza No:48 B Blok, Kat 9 Akaretler 34357 Beşiktaş İstanbul

Digital Fitness uygulamamıza ücretsiz erişin

Yasal Uyarı

Digital Fitness’ı kendi şirket içi amaçlarınız için kullanabilirsiniz; ancak herhangi bir hizmetin sağlanması için Dijital Fitness'i herhangi bir üçüncü tarafın yararına kullanamazsınız, kopyalayamazsınız, değiştiremezsiniz, türev çalışmalar yapamazsınız, kiralayamazsınız, satamazsınız, alt lisanslama, dağıtım veya aktarım yapamazsınız.

LRNALL
şifresini kullanarak uygulamamıza erişebilirsiniz.