Dijital Teknolojiler


Teknolojinize esneklik katın

Kazanma şeklinizi dönüştürmek için doğru teknolojileri benimseyin. PwC’nin dijital teknoloji hizmetleri, en karmaşık iş sorunlarınızı çözecek entegre ve uçtan uca çözümler sunar.

Dijital-öncelikli yaklaşım, kurumların büyümelerini ve verimlilik artışını hızlandırır.

Günümüzün iş liderleri, dijital teknolojilerden faydalanarak yeni değer kaynakları yaratıyor, öngörülü kararlar alıyor ve çalışanları, müşterileri, tedarikçilerine daha iyi deneyimler sunuyorlar.

Riski bekleyebiliyor, akıllıca yönetebiliyorlar. Belki de en önemlisi, rakiplerinden önce yenilikçi iş modellerini belirleyebiliyorlar.

En yeni teknolojik ilerlemelerin mümkün kıldığı yeni hizmet ve çözümleri araştırmak, birlikte yaratmak, prototip inşa etmek, test etmek ve kullanıma almak üzere sizinle çalışıyoruz; böylece dönüşen değil, dönüştüren olabilirsiniz.

Nasıl yardımcı oluyoruz?

PwC Türkiye bünyesindeki “Digital Factory” ekibimizle aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz;

Normal şarlarda insanların gerçekleştirdiği ancak muhakeme gerektirmeyen işleri otomatikleştiren İleri Seviye RPA çözümleri geliştiriyoruz.

Verilerinizi optimize etmek, daha hızlı/iyi karar vermeyi mümkün kılmak ve verimliliği artırmak üzere analitik çözümlerle iş zekanızdan sonuç almanızı sağlıyoruz.

Web, mobil ve gelişen yeni teknolojilerle, müşterilerimiz ve onların son müşterilerinin kullanımına yönelik kapsayıcı uygulamalar sağlıyoruz.

Dijital aktiviteleri daha yapılı hale getiren ve her boyuttaki şirketlere daha yüksek esneklik sağlayan bulut temelli yazılımlar geliştiriyoruz.

Teknoloji Ortaklıkları ve Ekosistemler

İşletmeleri dönüştürmek üzere güç birliğimiz

Günümüzün dönüşen ve değişen dünyasında işletmenizi büyütmek zor olabilir. Müşteriler daha hızlı, daha kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri talep ediyorlar. Eskiden el yoran işletme süreçleri artık otomatikleştirilebiliyor. Faaliyet verimliliği öne çıkıyor.

Birçok teknoloji şirketiyle güçlü işbirlikleri yapmamızın temel sebebi dönüşüm ihtiyaçlarınızdır. PwC’nin uzmanlığı ve ortaklarımızın teknolojilerini birleştirerek en önemli işletme problemlerinizi çözmenize yardımcı oluyoruz. Hedefiniz ister buluta taşınmak, ister daha yüksek inovasyon sağlamak isterse işletme dönüşümü olsun; iş ortaklarımız ve PwC size destek vermeye hazır.

Öne çıkan iş ortaklarımız:

Robotik süreç otomasyonu (RPA) yardımıyla kural tabanlı görevler, insan eylemlerini taklit eden yazılım robotlarının oluşturulması ile otomatik olarak gerçekleştirilebilir, işletmenizin daha verimli, çevik ve karlı olmasına yardımcı olabiliriz.

AWS ile çalışarak ve uçtan uca bulut kapasitelerini kullanarak, PwC geleceğe dayanıklı bulut stratejisi oluşturabilir, uygulamaya koyulma noktasına kadar yönetebilir ve şirketlerin sürekli değişen ekonomik ortama yanıt verebilmek üzere daha çevik bir faaliyet modeli benimseyebilmesi için yönetilen hizmetlerle devam edebilir.

PwC ve Microsoft inovasyonu beslemek, şirketleri güçlendirmek ve dünyanın en önemli sorunlarının üstesinden gelecek potansiyeli ortaya çıkarmak üzere birlikte çalışıyor. Dinamik ve çevik şirketi stratejik olarak tasarlamak, uygulamak ve yönetmek üzere birlikte müşterilerimize içgörü, verimlilik ve faaliyet avantajı sağlıyoruz.

PwC, Oracle Cloud ile olağanüstü işletme sonuçlarını mümkün kılar. İster hedef odaklı değişim girişimi ister eksiksiz şirket dönüşümü arayışında olun, sektörünüzün problemlerine ve şirketinizin ihtiyaçlarına yanıt verecek teknoloji deneyimleri sağlıyoruz.

Şirketinizin her noktasında dönüşümü mümkün kılmak üzere Salesforce teknolojisi destekli, ödül sahibi çözümlerimizle iş ve strateji uzmanlığımızı birleştirerek müşterilerinizin sizden beklediği her yerde, her zaman sorumsuz erişimi sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

PwC hayata geçirilebilir, sürdürülebilir sonuçlara odaklanır. Deneyimli ve ödüllü ekiplerimiz doğru sektör, süreç ve teknolojik becerileri ortaya koyarak, SAP çözümlerinin derin teknik bilgisiyle birlikte sektöre özel iş süreç görüşlerini entegre etmemize olanak sağlıyor.

Süreç madenciliği teknolojisinin pazar lideri Celonis şirketlerin dijital ayak izlerini inceliyor ve uygulamadaki boşlukları tespit ederek ortadan kaldırıyor. PwC ve Celonis işbirliği içinde müşterilerin hem süreç madenciliği uygulamasına destek oluyor hem de bunu stratejiye entegre ederek uzun vadede yarının dönüşümüne yön verecek verimliliği artırıyor.

PwC ve Signavio İş Birliği Signavio’nun Inovatif Araçlar ile Süreçlerin Optimizasyonu ve Verimlilik Artışı

< Back

< Back
[+] Read More

Yarının teknolojileri işletmenizi bugünden değiştiriyor

Essential 8

İşletmenizin geleceği için hangi gelişen teknolojiler önemli olacak? 250 seçeneğin işletme etkisi ve ticari uygunluğu değerlendirildiğinde, sekiz temel teknoloji üst sıralarda yer buluyor. Hangilerinin yeni inovasyon dalgasının önünü açacağı ve parçalarının toplamından fazlası eden yeni iş çözümleri sunacağını öğrenin.

Essential 8'i keşfedin

Playback of this video is not currently available

1:59

İletişim

Cem Aracı

Cem Aracı

Teknoloji Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Danışmanlık Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Bizi takip edin