Siber Güvenlik ve Veri Koruma Hizmetleri

Siber dünyanızı güvenle yönetin!

Hizmetlerimiz

Deneyimli, konusunda uzman, çözüm odaklı ve global ağın bir parçası olarak en iyi uygulamalara hızlıca ulaşabilen profesyonel bir ekip ile geniş bir yelpazede sunduğumuz Siber Güvenlik ve Veri Koruma Hizmetleri ile bilgi güvenliğini en güncel stratejilerle kurumunuzun iş önceliklerine uygun olarak sağlamanıza yardımcı oluyoruz.


Nasıl yardım edebiliriz?

Kurumlar, dijital iş modellerine yöneldikçe organizasyonlar, ortaklar ve müşteriler arasında gittikçe daha fazla veri paylaşımı gerçekleşiyor. Günümüzün birbirleriyle bağlantılı ekosistemlerinin yaşam kaynağı olan dijital bilgi, kurumlar ve bilgi güvenliğini tehdit eden aktörler için gittikçe daha değerli hale geliyor. Dijitalleşme, siber güvenlik ve gizliliği her zamankinden daha önemli hale getirdi.


{{filterContent.facetedTitle}}Siber Riskler, 4 yıldır CEO'ların gündeminde

25. Küresel CEO Araştırması, siber risklerin, küresel CEO'ların şirketlerinin büyüme potansiyelini etkileyebilecek olası faktörler listesinde ilk sırada yer aldığını gösteriyor. Siber Riskler, küresel CEO’larla benzer şekilde, Türkiye’deki CEO’lar için de önemli bir risk (%34).
İletişim

Yasemin Başer

Yasemin Başer

Siber Güvenlik ve Veri Koruma Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6042

Özkan Kıvanç

Özkan Kıvanç

Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6648