Teknoloji Danışmanlığı

Doğru teknoloji. Gerçek sonuçlar. İnovatif stratejiden hızlı ve gerçek hayatta uygulanabilir sonuçlara kadar, fark yaratan teknolojiyi size sunuyoruz.

Böylece dijital yatırımlarınız sürdürülebilir iş sonuçlarına ve faydaya dönüşüyor.

Dijital teknolojilerin potansiyeli umut vadediyor: Şirketler müşteri odaklı satış ve hizmet teknolojileriyle müşterilerine artık daha çok yaklaşıyor. Veriye dayalı içgörülerle daha bilinçli kararlar vermek artık yaşamımızın bir parçası. Sürdürülebilir sistemler ve yeni nesil iş uygulamaları yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Ancak uygulamada gelecek odaklı BT fonksiyonlarını oluşturmayı ve böylece rekabet avantajını garantilemeyi nasıl başarıyorsunuz? Bunu başarmanın sırrı inovatif bir teknoloji yol haritası oluşturmak ve hayat geçirmek. BT stratejisinin kurumsal stratejiyle tümüyle hizalı ve destekleyici olması gerekiyor. PwC’nin teknoloji danışmanları kurumsal strateji ile BT arasındaki karmaşık ilişkiyi analiz edip değerlendiriyor ve iş stratejinizi hayat geçirmeyi desteklyecek teknoloji yol haritanızı oluşturuyor. Teknoloji danışmanlarımız inovatif teknolojilerin fırsatlarını ve risklerini yakından tanıyor ve dijital dünyaya giden yolculuğunuzda size eşlik ediyor.

Teknoloji Becerilerimiz

Karmaşık olan bu değişimi basitleştirdik.

Teknoloji karmaşık olabilir ancak size yardımcı olabiliriz. Derin sektör uzmanlığımız ve iş birliklerimizin gücü sayesinde dönüşüm yolculuğunuz boyunca sorunların en aza indirilmesine ve etkilerin en üst seviyeye çıkarılmasına yardımcı oluyoruz.

Teknoloji Stratejisi Verimliliği

Geleceğin CIO gündemine ilham veriyoruz. Teknoloji stratejisi hizmetleri alanının önde gelen danışmanlarından biri olarak, dijital gelecek için hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz. BT yatırımlarınızın en etkin ve verimli şekilde iş stratejiniz ile hizalı hale getirilmesi için size yeni fikirler ile ilham oluyor, değişimi destekleyecek Hedef İşletim Modelini geliştiriyoruz. Ayrıca, iş sonuçlarını hedefleyen ve faydayı güvence altına alan bir bulut dönüşümünün yollarını gösteriyor ve sizinle birlikte dijital geleceğiniz için teknoloji yol haritası tasarlıyoruz. Dijital dönüşüm planlarının ve yol haritalarının hayata geçirilmesi söz konusu olduğunda da bize güvenebilirsiniz. Teknoloji danışmanlarımız, stratejiden uygulamaya, her zaman güvenebileceğiniz yol arkadaşlarınız olarak her zaman yanınızda. 

Daha fazlası

Bulut Dönüşüm

Bulut dönüşümünün teknolojiden fazlası olduğunu biliyoruz. Çözümlerimiz; Bulut ve Bulut teknolojilerinin barındırdığı değeri, şirketiniz için yeni ürünler, deneyimler ve çalışma şekilleri tasarlamanızda kullanmanın anahtarı oluyor. İnovasyon ve çeviklik için bulutun gücünden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha fazlası

İş Uygulamaları

Dünyanın önde gelen iş uygulamalarının hayata geçirilmesi konusunda tanınmış iş ortakları arasında yer alıyoruz. İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap verebilmek adına Microsoft, SAP, Salesforce ve Amazon Web Services ile iş birliği yapıyoruz. İşletmenizi dönüştürmek için bu öncü uygulamalardan faydalanmanıza yardımcı oluyoruz. PwC’nin stratejiden uygulamaya becerilerini çok yetkinlikli programlar sunmak için bir araya getiriyoruz ve en önemli işletme sorunlarınızı çözüyoruz.

Daha fazlası

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.loadingText}}

İletişim

Gediz Cürgül

Gediz Cürgül

Danışmanlık Hizmetleri Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6748

Cem Aracı

Cem Aracı

Teknoloji Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6840

Bizi takip edin: