Skip to content Skip to footer
Ara

Sonuçlar yükleniyor

Kurumsal Uygulamalar

PwC ekibi teknoloji dönüşümünden tüm işletmenin etkin bir şekilde faydalanmasını hedefler.

Teknoloji destekli iş dönüşümü

Teknoloji dönüşümünü sağlamak ve karmaşık iş problemlerini çözmek için entegre yaklaşım.

PwC olarak işinize yön veren etmen ve amaçları anlayarak başlıyoruz. Bu, size getireceğimiz önerilerin bilişim teknolojisi odaklı değil, işinize değer katmaya odaklı olmasını sağlar. Amaç, işletmenin iş stratejisini mümkün kılan doğru yöntem ve teknolojilerin belirlenmesi. Öncelikle teknolojiye odaklanan dönüşümler, hem işletmenin, hem de bu dönüşüm ile ilişkili beklentilerin başarısızlığıyla sonuçlanabilir.

İşletmenizi hedefleriniz doğrultusunda yönetebilmelisiniz. İşletmenizin bilgiden en fazla faydayı sağlayabilmesi için organizasyonel liderlerin teknoloji dönüşüm amaç ve yol haritasını çok iyi anlaması gerekir. Başarılı teknoloji dönüşümünlerindeki en önemli etmen her zaman son kullanıcılardır. Kullanıcıların dijital hizmetlerden beklentisi daha esnek, daha bağımsız ve daha verimli olabilmektir. Diğer bir etmen ise maliyetlerin azaltılması ihtiyacıdır. Otomasyon, çalışanların kendi işlerini kendileri yapması ve sanallaştırma organizasyonların maliyetlerini azaltabilmesi için etkili yöntemler arasında sayılabilir. Ancak bu durum, maliyet azaltma ve son kullanıcıların mutluluğu arasında seçim yapmak anlamına gelmemelidir. Dönüşüm süreclerinin bütün bu dengeler gözetilerek yönlendirilmesi gerekir. Doğru uygulandığında dijital dönüşüm operasyonel verimlilik, maliyet azalışı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sonuçlanır.

Teknoloji iş ortaklıkları

Dijital çağda size en iyi strateji ve araçları sağlayabilmemiz için, iş ortaklarımız dünyanın önde gelen teknoloji oyuncuları.

Küresel iş ortaklarımızla birlikte Finans, İnsan Kaynakları, CRM, ERP ve kurumsal operasyonlara yönelik önde gelen çözüm ve  hizmetler geliştirdik. Bulut bilişim, taşınabilir teknolojiler, veri analitiği ve sosyal medyadan en iyi sonuçları nasıl elde edeceğimizi biliyoruz ve böylece işletmenizin daha yalın, daha akıllı, daha hızlı ve daha çevik olmasını sağlıyoruz.

Köklü teknoloji iş ortaklıkları

Teknoloji iş dünyasını dönüşüme zorluyor. Sizi dijital çağa hazırlamak, en iyi iş stratejisini ve ona uygun araçları sağlamak için birlikte çalışacağız.

En iyi sonuçları elde edebilmeniz için, alanında lider pek çok teknoloji sağlayıcısı ile birlikte çalışıyoruz.

 

Yaptıklarımız

Stratejiden uygulamaya...

Görevimiz teknoloji işbirliklerimiz yoluyla sizin için doğru olan stratejiyi bulmak ve daha sonra bunu başarmak için en iyi ve sizinle en alakalı teknolojinin olduğundan emin olmaktır. Diğer bir deyişle, teknoloji işleri kolaylaştırır ve başarılı bir stratejiye ulaşmak için kullanılan bir araç görevi görür. Bu strateji geliştirilirken pazar ve sektör içgörümüzden mesleki know-how’a uzanan ve dijital, müşteri stratejisi, operasyonlar, finans, vergi ve İK gibi alanlarda sunmaya hazır olduğumuz tüm uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz. Doğru teknoloji belirlendiğinde yatırımlarınızdan en iyisini elde etmenize ve bunu uygulamanıza yardımcı oluyoruz. Böylece işletmeniz daha sağlam, daha kaliteli ve daha çevik bir hale geliyor ve süreç sonrası meyvelerini daha hızlı topluyorsunuz.

İletişim

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5304

Bizi takip edin: