Suistimal, Uyum ve Kriz Yönetimi Danışmanlığı

Sorunlarınıza güvenilir ve uzman yaklaşım

PwC Küresel Kriz Araştırması 2021

İş dünyasının COVID-19 pandemisine nasıl tepki verdiğini olan ölçmek amacıyla düzenlediğimiz PwC Küresel Kriz Anketi 2021'e katılın. Ankete katılımınızın hemen ardından kendi ölçeğinizdeki şirketlere kıyasla ne durumda olduğunuzu gösteren kişiselleştirilmiş bir rapor alacaksınız. Böylece nerede olduğunuzu öğrenebilir, daha iyisi için iyileştirmeler yaparak krizden daha güçlü çıkabilirsiniz.

Küresel Kriz Anketine Katılın

Krize Dayanıklı Bir Organizasyon

Krize Dayanıklı Bir Organizasyon: Her Adımda Yanınızda Olacak Kriz Çözümleri

Hazırlan, müdahale et, krizden daha güçlü çık

 

PwC size nasıl yardımcı olabilir?

Ekonomik suçlar ve ticari anlaşmazlıklar işletmeler için ciddi mali riskler doğurabilir. Doğrudan maddi kayıpların yanında etkin biçimde yönetilmedikleri durumlarda ekonomik suçlar ve ticari anlaşmazlıklar, itibar kaybı ve iş ilişkilerinin zedelenmesi gibi uzun vadeye yayılabilen zararlara sebep olabilirler.

Ekonomik suçların aydınlatılması ve ticari anlaşmazlıkların hızlı biçimde çözüme kavuşturulması için, sektörel tecrübe, teknik yetkinlik ve benzer incelemelerden kazanılmış tecrübelerin etkin olarak kullanılması gerekmektedir.

Konusunda uzmanlaşmış Suistimal İncelemeleri Ekibimiz gerek olaylara müdahale ve problemlerin etkin biçimde çözümlenmesi, gerekse bu problemlerin ortaya çıkmadan önlenmesi için hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

PwC 2020 Küresel Ekonomik Suçlar ve Suistimaller Araştırması

Suistimal. Tüm yönetim ekiplerinin gündeminde önemli yer tutan bir kavram.

Keşfet

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'Sonuç(lar)'}}
{{contentList.loadingText}}

Zorunlu alanlar yıldız ile belirtilmiştir.(*)

Aşağıda yer alan "Gönder" butonunu tıklayarak, PwC Türkiye Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Gizlilik Bildirimini incelediğimi ve PwC Türkiye ile paylaştığım tüm kişisel verilerimin doğru, güncel ve tam olduğunu beyan ve taahhüt ediyor ve işbu formdaki kişisel verilerimin PwC Türkiye tarafından işlenmesine ve aktarılmasına rıza gösteriyorum. Fikrinizi değiştirir ve bizden bilgi almak isterseniz, Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta yollayabilirsiniz.

İletişim

Serkan Tarmur

Serkan Tarmur

Danışmanlık Hizmetleri Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 376 5304

Dr. Gökhan Yılmaz

Dr. Gökhan Yılmaz

Suistimal, Uyum ve Kriz Yönetimi Danışmanlığı Lideri, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6488

Gizle