İnsan Kaynakları Danışmanlığı

PwC Türkiye İnsan Kaynakları Danışmanlığı ekibi olarak, organizasyonel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun, size özel tasarlanmış bir yaklaşım sağlamak için farklı disiplinleri bir araya getiren kapsamlı bir insan kaynakları yönetimi çözümü sunuyoruz. Karmaşık sorunları yönetmek, karar alma sürecini hızlandırmak ve kurumsal performansı iyileştirmek için üst düzey yöneticiler ve İK ekipleriyle iş birlikleri yapıyoruz.


PwC İnsan Kaynakları Danışmanlığı ekibi olarak, doğru işgücünü çekmeniz, geliştirmeniz, elde tutmanız ve geleceğin işgücünü inşa etmeniz için size destek oluyoruz. 

PwC'de, müşterilerimizin stratejik hedeflerine ulaşmalarına ve kalıcı değerler yaratmalarına yardımcı olmak için; verilerden elde edilmiş, sektörel iç görülere dayanan insan kaynakları çözümleri üretiyoruz. 

Geleceğin iş dünyasında gerekli olacak yetkinlikler, işgücünüzün yapısı ve çalışma modelleri ile ilgili çözümler arıyorsanız, çalışan yaşam döngüsünün tüm aşamalarında sizinle birlikte çalışarak yüksek performanslı bir işgücü ve İK fonksiyonu oluşturmanıza destek oluyoruz. Hizmetlerimizi sağlarken, global PwC kaynaklarından faydalanıyor, birçok iyi uygulamadan esinleniyor ve ekibimizin bilgi ve deneyimini bir araya getiriyoruz.

Uzaktan çalışma ve yeni çalışma modelleri, değişim yönetimi, İK teknolojisi, organizasyon tasarımı, ücretlendirme, yeni nesil performans yönetimi sistemi, çeşitlilik & kapsayıcılık, stratejik işgücü planlama konularında ve alt başlıklarında sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İK Danışmanlığı

Hizmetlerimiz


İletişim Formu

PwC çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

İletişim

Ülker Day

Ülker Day

​İnsan Yönetimi ve Organizasyon Danışmanlığı, Şirket Ortağı, PwC Türkiye

Telefon: +90 212 326 6369

Bizi takip edin